Yeni Audi TTS, Avrupa pazarı için bazı güncellemeler almaya hazırlanıyor. 2021 Audi TTS güç yükseltmesi ile Avrupa pazarına hızlı girmeye hazırlanıyor.

2021 Audi TTS Güç Yükseltmesi Neleri Kapsıyor?

Audi‘nin orta sınıf, performans odaklı TTS coupe ve Roadster’ı, Avrupa için Competition Plus ve Bronze Selection özel sürümlerinin yanı sıra 2021’de Avrupa’da bir güç artışı elde etti.

2021 Audi TTS Cabrio

Volkswagen Golf R, Audi S3 ve diğer Volkswagen Grubu modelleriyle paylaşılan iki kapılı 2.0 litrelik turboşarjlı dört silindirli benzinli motor, artık 235kW güç ve 400Nm tork üretiyor. Avrupa’dan gelen mevcut örneklere göre 10kW arttı ve Avustralya pazarı TTS modellerine göre 25kW / 20Nm’lik bir artış.

Sürücü, yedi ileri çift kavramalı otomatik şanzıman (S-Tronic) ve Audi’nin Quattro dört tekerlekten çekiş sistemi ile Haldex tipi bir versiyonu aracılığıyla tüm tekerleklere güç aktarımı sağlanıyor.

Ek güce rağmen Audi, Coupe ve Roadster için sırasıyla 0-100km / s sprint sürelerinin 4,5 ve 4,8 saniye olduğunu iddia ediyor. Avrupa versiyonu 2020 modelleriyle aynı ancak Avustralya tarafından teslim edilen coupe varyantlarından 0,2 saniye daha hızlı.

En yüksek hız elektronik olarak 250 km / s ile sınırlandırılmış.

Avrupa için tanıtılan özel sürüm çiftinin ana başlığı, 2021 Audi TTS Competition Plus (kırmızı ve mavi olarak resmedilmiştir).

Birçoğu yalnızca ‘standart’ TTS’de seçenek olarak bulunan Competition Plus’taki standart donanım, 20 inç siyah alaşım jantlar, kırmızı fren kaliperleri, LED farlar, manyetik sürüş kontrolü uyarlanabilir amortisörler, siyah Audi logosu yan çıkartmaları, sabit arka rüzgarlık, ön-arka havalandırma kaplaması ve Audi arması için siyah bir kaplama.

İç kısımda öne çıkan özellikler arasında kırmızı veya mavi kontrast dikişli kapitone nappa deri ve kabartmalı S logoları, orta konsol ve havalandırma delikleri için kırmızı veya mavi vurgular, karbon fiber görünümlü döşeme kaplamaları, bir Alcantara vites seçici ve kontrast dikişli benzersiz zemin paspasları bulunuyor.

2021 Audi TTS iç mekan

Sürücüler, standart olarak takılan 12,3 inç ‘Sanal Kokpit’ dijital gösterge panelinin önünde duran, gri veya kırmızı saat 12 yönünde işaretli Alcantara / deri kaplı, düz tabanlı direksiyon simidini kavrıyor.

Alıcılar Chronos Grey, Glacier White, Tango Red veya Turbo Blue dış cephe boya renkleri arasından seçim yapabilirler.

TTS Competition Plus’a, hem standart TT hem de performans TTS modelleri için mevcut olan isteğe bağlı bir estetik paketi olan Bronze Selection yelpazeye ekleniyor.

Paket, Avrupa’da TT için 6190 € ve TTS için 4490 € olarak fiyatlandırılıyor. Bronz Seçimi ayrıcalıkları arasında, orta konsol için bronz vurgular, havalandırma delikleri ve koltuk döşemeleri, bakır kontrast koltuk dikişleri, 20 inç bronz alaşım jantlar ve bronz Audi logosu bulunur. Ayrıca yen marşpiyelde sticker yer alıyor.

2021 Audi TTS yan görünüm

Bang & Olufsen premium ses sistemi, LED farlar ve arka lambalar, alüminyum döşeme kaplamaları, deri döşeme ve TT modellerinde parlak kaplamalı ve TTS varyantları için mat bir görünüme sahip siyah ön ızgara var.

Gözden geçirilmiş 2021 Audi TTS ve TTS Competition Plus, Kasım ayında Almanya’da satışa çıkacak ve coupe için 61.000 € ve Roadster için 63.700 € fiyatla satışa sunulacak.

Bronz Seçim paketi, 2021’in ikinci çeyreğinde Avrupa’da siparişe açılacaktır.

Etiketler :

,