2021 Hyundai Sonata N Line Night harika bir tasarım ile geliyor. Mat siyah kaplamayla yeni gelen ızgara mükemmel gözüküyor.

2021 Hyundai Sonata N Line Night Edition, standart Sonata N Line ile çok benzer ve neredeyse her şeyi alıyor. Daha koyu bir görünüm kazanmak için bazı yeni parçalar eklenmiş. Paket, arka bagaj spoilerı ve tekerlek orta kapakları için karbon fiber takviyeli plastik parçalar içeriyor.

2021 Hyundai Sonata N Line görselleri

Dış logo rozetleri koyu krom kaplamaya sahipken, fren kaliperleri kırmızı renkte. Ayrıca bu yeni tasarım, mat siyah kaplamalı 19 inç jantlarla alınabiliyor.

2021 Hyundai Sonata N Line led stop lambaları

Night Edition versiyon, Phantom Black veya Quartz White renklerinde mevcut. Hepsi birbirinden iddialı ve çekici. Siyah gövdeli yeni Sonata, mat siyah ayna kapakları ve kapı kolu kapaklarını almış. Quartz White araçlarda ise bu parçalar gövdenin geri kalanı ile aynı renkte.

2021 Hyundai Sonata N Line fotoğrafları

Sonata N Line, 290 beygir gücü ve 422 Nm tork üreten 2.5 litrelik turboşarjlı dört silindirli motor kullanıyor ki o da ön tekerlekleri hareket ettiren 8 vitesli çift kavramalı şanzıman ile geliyor.

Bu sportif sedan ayrıca önde 13,6 inç fren rotorlarına ve arkada 12,8 inç fren rotorlarına sahip. Diğer sınıflar için ise sırasıyla 12.0 inç ve 11.2 inç. 2,6 dönüş yerine 2,44 dönüş ile daha hızlı direksiyon oranlarına sahip olmuş.

2021 Hyundai Sonata N Line

İç mekana geçtiğimizde, zaman içinde Nappa deri ve Dinamica mikrofiber bulunan süet karışımı karşımıza çıkıyor. Kırmızı kontrast dikişler araca sportiflik katarken, koltuk arkalıklarındaki N logosu da oldukça güzel durmuş.

2021 Hyundai Sonata N Line iç mekan

Koyu krom kaplama detayı kabini süslemede iyi bir iş çıkarmış. Gösterge panelinde ise 12,3 inçlik bir ekran var. Yeni Sonata N Line, bilgi-eğlence sistemi navigasyona ve 10.25 inç ekrana sahip. Panoramik sunroof da iç mekanı daha ferat gösteriyor.