2021 Lincoln Nautilus harika bir tasarım ve dolu dolu donanımlar ile geliyor. Yeni Nautilus’un ilk fotoğrafları ve özellikleri.

2021 Lincoln Nautilus Genel Bakış

McConaughey, kasım ayının sonlarında artan teknoloji ile günlük işe gidip gelmenin gürültüsünü ve dikkat dağınıklığını en aza indirgemek için tasarlanmış, tamamen yeni bir Nautilus sporu duyurdu. Lüks SUV göz alıyor.

2021 Lincoln Nautilus arka tasarım

Lincoln’ün iç tasarım şefi Robert Gelardi, ufkun sakinleştirici etkisinden esinlenen bazı ön panel tasarım öğelerini övmekle bitiremiyor.

Yeni Lincoln, renk tasarım ve malzeme müdürü Ronni Celoto:

Yeni temaların kabini tüm alanlarda doğru renkler kullanılmasını sağlamak için renk ve malzeme ekibi ile tasarım ekibi arasında başından beri işbirliğine dayalı bir süreç oldu. tasarımı uyumlu bir şekilde tamamladık.

2021 Lincoln Nautilus fotoğrafları

2021 Lincoln Nautilus için kapsamlı bir iç tasarım çalışması yapıldı ve orta büyüklükteki SUV’u şirketin serisinin geri kalanıyla aynı hizaya getirildi.

Yeni bir gösterge paneli tasarımı, Ford’un Sync 4 işletim sisteminin en son sürümünü çalıştıran daha büyük bir 13,2 inç bilgi-eğlence ekranına sahip. Lincoln’ün artık yaygın olan piyano tuş değiştiricisi, geçen yılki düğme kurulumunun yerini alıyor. Süslü Siyah Etiket modelleri artık iki yeni iç tema ile sipariş edilebilir. Farkedilebilen tek dış tasarım değişikliği, ince ayarlanmış bir ön tampondur.

2021 Lincoln Nautilus Motor Seçenekleri

Nautilus’un giriş seviyesi, 250 beygir gücü üreten turboşarjlı 2.0 litrelik dört silindirli bir motordur. Sekiz ileri otomatik şanzımana bağlanmıştır ve önden veya dört tekerden çekişli olabilir.

İsteğe bağlı 335 hp 2.7 litrelik turboşarjlı V-6 da alınabiliyor.

2021 Lincoln Nautilus yan tasarım

Her iki motor da şehir içi sürüşte yetersiz güçte hissetmiyor, ancak V-6’nın ekstra gücü otoyol birleştirme ve manevralar sırasında daha kullanışlı. Mevcut uyarlanabilir süspansiyonu, çukur darbelerini emme konusunda yardımcı olur. Reserve ve Black Label modelleri, dört tekerlekten çekişli Select ile birlikte ekstra bir kişiselleştirme katmanı için üç sürüş modu; Konfor, normal ve spor ile birlikte geliyor.

Yeni Lincoln İç Mekanı

2021 Lincoln Nautilus’un kabini güzel malzemelerle tamamlandı. Daha lüks deri, metal ve ahşap katmanları mevcut. Reserve ve Black Label paketlerinde neredeyse her şey yumuşak deri ile, Black Label modellerinin tavan döşemesi ise suni süet ile kaplanmıştır.

2021 Lincoln Nautilus iç mekan

Nautilus, Ford Edge ile aynı platformu paylaşsa da, alıcılar muhtemelen bunu tahmin bile edemezler. Araçlar benzer şekilde geniş. Lincoln’ün kabini, 22 yönde ayarlanabilen isteğe bağlı masaj koltukları, standart bir dijital gösterge paneli ve düğmeli vites seçici şeklinde daha fazla donanım sunuyor.

2021 Lincoln Nautilus iç tasarım

Nautilus’un arka koltuğunun arkasında, 12 el bagajını rahatlıkla alan geniş bir bagaj alanı var.

12,3 inçlik dijital gösterge ekranına ek olarak, tüm Nautilus modelleri 13,2 inç büyüklüğünde bir multimedya dokunmatik ekrana sahiptir. Ford’un en yeni Sync 4 bilgi-eğlence yazılımının kullanımı kolaydır ve kablosuz güncelleme özelliği dahil olmak üzere daha modern özellikler sunar.

2021 Lincoln Nautilus iç mekan fotoğrafları

Apple CarPlay ve Android Auto uyumluluğu, 11 hoparlörlü ses sistemi ve 4G LTE destekli yerleşik Wi-Fi erişim noktası standarttır. Navigasyon ve kablosuz akıllı telefon şarj pedi, Reserve ve Black Label modellerinde standarttır. Özellikle çocuklu alıcılara hitap eden Lincoln, tüm donanım seviyelerinde isteğe bağlı bir arka koltuk eğlence sistemi sunuyor.

Etiketler :

,