Mercedes-Benz’in yeni 2021 S serisi tanıtımının hemen ardından gelen BMW, kendi lüks otomobili olan BMW 7 Serisi üzerinde yeniden çalışmakla meşgul. 2021 yeni BMW 7 serisi böyle görünebilir.

2021 Yeni BMW 7 Serisi Böyle Görünebilir!

Şimdiye kadar herkesin gördüğü yeni nesil premium sedan, birkaç kamuflaj kaplı prototiple karşımıza çıktı ve BMW henüz yeni tasarımını göstermeye hazır görünmüyor.

Biz beklerken, Kolesa’daki adamlar, 7 Serisi prototipin koruyucu kamuflajıyla toplanan detaylara dayanarak yeni nesil 7 Serisi’nin neye benzeyebileceğini gösteren bazı yeni görüntüler ortaya çıkardılar.

2021 Yeni BMW 7 Serisi böyle görünebilir

Kolesa’nın çizimleri, 2021 yeni BMW 7 Serisi’nin, devasa yeni dişli ızgaralarını kazanmayan tek model olmaya hazır olduğunu gösteriyor.

Bu, her yerde lüks otomobil meraklılarını rahatlatması gereken bir gerçek. Ayrıca, BMW’nin kamuflajlı prototipinde görüntülenen bir çift alçak ön far ve BMW’nin 1983 için piyasaya sürülen makyajlı E23 7 Serisi’ni hatırlatıyor.

BMW’nin 80’lerin tasarım hassasiyetlerini ne kadar özlediğim malum.

Kolesa, geçmiş yılların BMW’lerine bir başka belirgin selam göndererek, 7 Serisi’ni arka yan camın kenarı boyunca daha keskin bir Hofmeister Kink ile işledi. Bu ince bir özellik, ama yine de hoş bir dokunuş.