2021 Yeni Honda Civic fiyatları açıklandı. 2021 yeni kasa Honda Civic lansman fiyatları. Tüm donanım paketleri ve ücretleri.

Herkesin merakla beklediği yeni Honda Civic Sedan sonunda ülkemize giriş yaptı ve fiyatı açıklandı. Basın lansmanında otomobil hakkındaki tüm detaylar açıklandı. Civic Sedan ülkemizde Premium, Elegance ve Executive+ isimli 3 donanım paketi ile satışa sunulacak.

Tasarım konusunda daha sade hale gelerek oturaklı bir görünüme kavuşan Civic Sedan, başarılı formülünde önemli değişiklikler yapmamış. Diğer yandan bu yeni tasarımın, her kullanıcıya hitap edebilecek bir tarafı var.

Kabininde de dış tasarımındaki “minimalist” yaklaşımı kullanan Civic Sedan, iç mekanında konforu ön planda tutuyor. Standart olarak 7″ büyüklüğe sahip yarı dijital bilgi eğlence sistemi ekranı ile gelen Yeni Civic, opsiyon listesinde dijital gösterge panelini de barındıracak. Bu sistem aynı zamanda Apple CarPlay ve Android Auto bağlantılarını da destekleyecek.

2021 Yeni Honda Civic, ülkemizde benzinli ve LPG’li iki motor seçeneği ile geliyor. Her 1.5 litrelik VTEC Turbo ünitesinden 182 bg güç ve 240 Nm tork üretebilecek model, fabrika çıkışı LPG’li versiyonunda Premium donanım paketini sunacak. Her iki motor seçeneği de CVT şanzıman ile eşleştirilmiş durumda.

2021 Yeni Honda Civic fiyat listesi:

ModelDonanımFiyat
Honda Civic (Benzin)Elegance402.000 TL
Honda Civic (Benzin)Executive+435.000 TL
Honda Civic (LPG)Premium Eco374.000 TL
Honda Civic (LPG)Elegance Eco410.000 TL
Honda Civic (LPG)Executive+ Eco440.000 TL
2021 Yeni Honda Civic Fiyatları