Honda, bir sonraki Civic’in prototipini ortaya çıkardı ve bu sefer daha temiz, daha olgun görünümlü bir araba gibi görünüyor. 11. nesil 2021 yeni Honda Civic , geleneksel otomobil tanıtımını renklendirmek ve daha genç alıcılara görünmek için Twitch platformunda duyuruldu.

2021 Yeni Honda Civic

Honda, Civic’in sedan versiyonunun sadece prototip görüntüsünü yayınladı. Tamamen yeni bir Solar Flare Pearl renginde sunuldu. Kesinlikle göz alıcı. Honda’nın kendi CRV ve HRV modellerine ve US Anlaşmasına daha yakın bir şey düşünün.

2021 Yeni Honda Civic Fotoğrafları

Genel olarak Civic, basitleştirilmiş ve daha sofistike görünüyor. Sade ızgara tasarımını, alçak kaput ve duruşunu koruyor. Her ne kadar birincisi küçültülmüş olsa da.

2021 yeni Honda Civic için herhangi bir iç mekan resmi yayınlamadı ama en azından bir taslak ortaya çıkardı. Civic kabini, açıklamasında sık sık ortaya çıkan “temiz” ve “derli toplu” sözcükleriyle “çarpıcı bir görünüme” sahip olacak. Daha fazla teknoloji de var. Sürücülerin kokpiti ilk kez tamamen dijital olacak ve ayrıca gösterge panelinin ortasında tam HD 9 inçlik bilgi-eğlence ekranı görünecek.

2021 Yeni Honda Civic iç mekan

En sevdiğimiz bölüm? Ön panel genişliğindeki ağ, Civic’in yeni kabininin temiz görünümüne katkıda bulunuyor fakat aynı zamanda klima havalandırma kanallarını da gizlemiş.

2021 Yeni Honda Civic yan tasarım

Yeni Honda Civic Type R Ne Olacak?


Honda, Civic sedan’ın üretim versiyonunun gelecek yılın ilkbaharının sonlarında ortaya çıkacağını ve bundan sonra hatchback, Si modeli ve Type R’ın yakında geleceğini söyledi. Daha az kesin olan ise, arabanın İngiltere’ye gelip gelmeyeceği ve öyleyse, Type-R varyantının ona katılıp katılmayacağıdır.

2021 Yeni Honda Civic LED stop lambaları

İngiltere, bir sonraki Nissan Z otomobilini ve Subaru BRZ’yi şimdiden kaçırıyor. Civic Type R, İngiltere kıyılarına ulaşmayı başaramayan bir sonraki sürücü odaklı Japon otomobil olacak mı? İşaretler iyi görünmüyor. Şimdiye kadar bir sonraki Civic’in ortaya çıkışı, ilk olarak sedanın ortaya çıkmasından tüm mevcut iletişimlerde yalnızca Kuzey Amerika satış rakamlarının kullanımına kadar hep ABD merkezli oldu.

2021 Yeni Honda Civic yan görünüm

Yan görünüm ve arka stop lambaları bana yeni BMW 3 serisini çok anımsattı.

Etiketler :