2021 yeni Mazda3 yayınlandı. En azından Japonya’da popüler küçük otomobil için daha fazla güç ve daha keskin dinamikler. Yeni Mazda3 fotoğrafları ve motor seçenekleri.

2021 Yeni Mazda3 Genel Bakış

Güncellenmiş 2021 Mazda 3, Japonya’da piyasaya sürüldü ve üst düzey varyantlar için daha fazla güç, ayrıca yenilenmiş süspansiyon ve ek teknolojiler getiriyor.

2021 Yeni Mazda3 arka tasarım

Mazda Avustralya, bu değişikliklerin Mart 2019’da en son Mazda3 hatchback’in ardından Mayıs 2019’da sedan ve SKYACTIV-X motorlu Mazda3’ün piyasaya sürüldüğü popüler küçük araba Down Under’a ne zaman geleceğini henüz onaylamadı. X20 Astina, hafif hibrit bu yıl Temmuz ayında.

Mazda, yeni teknolojileri genellikle diğer pazarların önünde alan Japon iç pazarı için, büyük bir süspansiyon güncellemesinin “tüm varyantlarda helezon yayların ve amortisörlerin özelliklerini geliştirerek” gelişmiş dinamikler getirdiği iddia ediliyor.

2021 Yeni Mazda3 fotoğrafları

Japon üreticiye göre, 2021 yeni mazda3’ün süspansiyonu, yol yüzeyindeki kusurları daha iyi bastırır ve yalnızca yol tutuşu değil aynı zamanda sürüş konforunu da iyileştirir.

2021 Yeni Mazda3 sağ arka görünüm

En üst seviye 2.0 litre SKYACTIV-X motor tarafından motive edilen modeller, 132kW güç ve 224Nm torktan 140kW / 240Nm’ye yükselterek performans artışı da elde ediyor.

8,8 inçlik bir bilgi-eğlence ekranı standart donanım olarak geliyor ve iki yastık benzeri gösterge pedi arasında süzülen güzel tasarlanmış çerçeve sayesinde olduğundan daha büyük görünüyor.

Sistemin kullanımı kolaydır ve yalnızca konsola entegre bir döner düğme ile kontrol edilir. Apple CarPlay ve Android Auto özelliğini isteyenler temel modelin üstüne bakmak zorunda kalacak. Mevcut 12 hoparlörlü Bose ses sistemi ve SiriusXM uydu radyosu sadece ilk iki pakette bulunuyor.

Etiketler :

,