Teaser kampanyasının ardından Nissan, Amerika Birleşik Devletleri’nde güncellenen Kicks’i duyurdu. 2021 yeni Nissan Kicks, çok şık bir tasarımla geliyor.

2021 Yeni Nissan Kicks Genel Bakış

Selefinden çok daha çekici görünen 2021 Kicks, LED farlarla çevrili “çift V hareketli” ızgaraya sahip yeni ön yüze kavuştu. Giriş seviyesi crossover ayrıca daha sportif hava girişleri ve yeni LED sis farları da sunuyor.

2021 Yeni Nissan Kicks fotoğrafları

Ek değişiklikler sınırlıdır, ancak yeni bir arka tampon ve güncellenmiş LED arka farlar gelmiş. Model ayrıca, yeniden tasarlanmış jantlara ve üç yeni rengin yanı sıra üç yeni iki tonlu boya şemasını içeren revize edilmiş bir renk paletine sahiptir.

2021 Yeni Nissan Kicks arka tasarım

İç mekana geçtiğimizde, güncellenmiş kokpit ve revize edilmiş döşemeler var. Model ayrıca 7.0 inç sürücü bilgi ekranı, ek bir USB Type-C bağlantı noktası, SV ve SR süslemelerinde yeni 8 inç bilgi-eğlence sistemi kazanıyor.

2021 Yeni Nissan Kicks iç mekan

2021 yeni Nissan Kicks’de öne çıkan diğer özellikler arasında standart Android Auto ve Apple CarPlay uyumluluğunun yanı sıra isteğe bağlı Bose ses sistemi ve Intelligent Around View Monitor yer alıyor. SV ve SR döşemeleri ayrıca kolçaklı yeni orta konsola sahiptir.

2021 Yeni Nissan Kicks SV ve SR koltuk döşemeleri

Uluslararası versiyonlar bir e-Power aktarma organı alırken, ABD’ye özgü Kicks, 122 hp (91 kW / 124 PS) ve 114 lb-ft (155 hp) güç üreten 1.6 litrelik dört silindirli motora sahip. Gücü yalnızca ön tekerleklere gönderen Xtronic sürekli değişken şanzımana bağlıdır.

2021 Yeni Nissan Kicks yan tasarım

2021 Kicks 2021 Şubat ayında satışa çıkacak ve fiyatlar lansmana yakın bir tarihte duyurulacak. Bununla birlikte, model muhtemelen 19.070 $ ‘dan başlayacak.