2021 yeni Renault Kangoo incelemesine hoş geldiniz. Yeni Kangoo ile neler değişti, hangi özellikler geldi ve motor seçenekleri.

2021 yeni Renault Kangoo

Renault, otomobil üreticisinin hafif ticari temelli küçük aile modelinin en yeni nesli olan Kangoo için sipariş defterlerini açtı.

2021 Yeni Renault Kangoo arka tampon

Yeni Renault Kangoo, 1 Nisan’da Fransa’daki kendi iç pazarında 24.900 Euro’dan (güncel döviz kurlarına göre 29.180 $) başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

2021 Yeni Renault Kangoo üst bakış

Yeni Renault Kangoo’nun daha ciddi tasarımı, en son Dacia Sandero modellerine çok benzeyebilir ancak Renault, hedeflerinin yeni aile minibüslerini belirgin omuzları ve krom ekleri ile daha üst pazarlara taşımak olduğunu söylüyor; Yeni Kangoo’nun tüm paketleri bile her şeyden önce önde ve arkada LED ışıklarla gelecek. Ön farlar ve arka stop lambaları LED olacak.

2021 Yeni Renault Kangoo kapılar

2021 yeni Renault Kangoo, yaklaşmakta olan Mercedes Citan’ın kardeş modeli olacak ve hatta Renault-Nissan-Mitsubishi ittifakında daha da fazla yeniden yapılandırılmış versiyonlar ortaya çıkarabilir.

2021 Yeni Renault Kangoo bagaj hacmi

Renault’nun iç mekanı akıllıca pratik çözümlerle doldurmak için çok çalıştığı aşikâr. Gösterge paneli ayrıca daha kaliteli malzemelerden yapılmış gibi görünürken, ses yalıtımı selefine göre yüzde 10 oranında iyileştirildi.

2021 Yeni Renault Kangoo iç mekan

Renault, yeni Kangoo’nun kabin içinde 49 litreden (1,73 fit küp) kolayca erişilebilen saklama bölmeleri sunduğunu, bagajın ise tüm koltuklar dik konumdayken 775 litrelik (27,3 fit küp) eşyayı saklayabildiğini söylüyor.

2021 Yeni Renault Kangoo direksiyon

Arka yolcular, segmentteki en iyi bacak boşluğunun keyfini çıkaracaklar, üç tam boy koltukta otururken, arkadaki sürgülü kapılar sayesinde kolay erişim garanti ediliyor.

2021 Yeni Renault Kangoo bilgi eğlence ekranı

Yeni Renault Kangoo’nun motor yelpazesi 100 HP 1.0 litrelik TCe üç silindirli, 130 HP 1.3 litrelik TCe dört silindirli benzinli ve 1.5 litrelik dCi dizel motor seçenekleri ile sunuluyor.

2021 Yeni Renault Kangoo kadran

Renault daha sonraki bir tarihte, 44 kWh pil paketi ve 100 HP elektrik motoru içeren, Kangoo’nun saf elektrikli bir versiyonunu da yelpazeye ekleyecek.

2021 Yeni Renault Kangoo saklama alanları

Elektrikli Renault Kangoo’nun panelvan varyantı, WLTP döngüsünde 165 mil (265 km) sürüş menzili vaat ediyor.

2021 Yeni Renault Kangoo kokpit

Renault Kangoo iç mekanı ile modern araçları yakalamaya çalışmış ve başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

2021 Yeni Renault Kangoo kablosuz şarj

2021 Yeni Renault Kangoo Özellikleri

  • Aktif acil durum freni
  • Hız sabitleyici
  • Yokuş iniş kontrollü hız sınırlayıcı
  • Adaptif hız sabitleyici
  • Şeritte tutma asistanı (şerit takip)
  • Kör nokta uyarı sistemi
  • Kablosuz şarj
  • 8 inç dokunmatik ekran
  • Renault Easy Link bilgi eğlenceli sistemi