2022 GMC Sierra Teaser yenilenmiş yüzünü gösteriyor. GMC, yeni Sierra için 21 Ekim tarihini işaret ediyor ve harika bir teaser yayınladı.

Bir aydan biraz daha uzun bir süre önce Chevrolet, güncellenmiş 2022 Silverado kamyonetinin kapağını kaldırdı. Şimdi ise, GMC yenilenen 2022 Sierra ile dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor. Beklemek için fazla zamanımız yok, çünkü GMC’den yeni bir teaser videosu geldi. kamyonun çıkış tarihi olarak 21 Ekim’i gösteriyor.

Teaser fotoğrafı sadece kamyonun çıkış tarihini duyurmuyor. Arka planda, gölgede de olsa, Sierra’nın güncellenmiş yüzünü görüyoruz. Birkaç ayrıntıyı daha yakalama umuduyla görüntüyü aydınlattık ve ızgaranın büyük kısmı hala belirsiz olsa da, alt ön panoda birçok değişiklik görebiliyoruz.

Tıknaz köşe havalandırmaları gitti, yerini uzak kenarlara oturan daha küçük dikey havalandırma delikleri aldı. Ön panelin kendisi, ızgaranın altındaki eğimli çizgiler için dikdörtgen şekiller değiştiriyor ve daha aşağıya inen güncellenmiş LED farların açısını yansıtıyor. Rezerve et metninin arkasındaki tüm siyah alanın ızgara olmasını bekliyoruz. GM, Ford ve Ram’in yarım tonluk segmentte kısıtlama göstermesine rağmen, tam boyutlu kamyonlarında hala daha büyük ve daha iyi motifiyle çalışıyor.

Kamyonun geri kalanına gelince, kabin dışarıdan değişmemiş gibi görünüyor. Önceki casus fotoğrafları, test araçlarını kapılarında kamuflaj olmadan gösteriyordu, ancak arkada bazı küçük revizyonlar yapılacak. Daha küçük köşe oyuklarına sahip arka tamponlar ve daha yukarılarda güncellenmiş arka stop lambaları gördük. İçeride, özellikle daha büyük ekranlar ve daha lüks bir his ile Chevrolet Silverado’dakilere benzer değişiklikler gelecek gibi duruyor.

GM’nin Super Cruise özelliğinin kaderi bu denklemde hala bilinmiyor. 2022’de yeni Sierra’da mevcut olması gerekiyordu, ancak küresel çip sıkıntısı nedeniyle seçenek Cadillac Escalade’den geçici olarak kesildi. Tedarik sorunları birçok kişinin iddia ettiği gibi devam ederse, Sierra da seçeneği kaybedebilir.

Etiketler :