Merakla beklenen Autoshow Mobility ne zaman başlıyor, Autoshow Otomobil Fuarı nerede yapılacak?

Otomobil Fuarı Ne Zaman?

Otomobil Fuarı Autoshow Mobility 2021 14-26 Eylül tarihleri arasında başlıyor. Türkiye’de ilk yapılan dijital otomobil fuarı özelliğini taşıyacak.

Autoshow Mobility 2021
Autoshow Mobility BMW Standı

Bu yıl “Mobilite” teması altında Otomotiv Distribütörleri Derneği(ODD) tarafından düzenlenen otomobil fuarında, otomobiller ve hafif ticari araçların yanı sıra motosikletleri de göreceğiz.

Panaromik görüntüleme teknolojisi kullanılarak hazırlanan bu fuarda, ziyaretçiler satış temsilcileri ile canlı görüşüp bilgi alabilecekler. Otomobil sektörü ve gelecek hakkında bilgiler, konferanslar ve yapılan toplantılar ile fuar alanında izlenebiliyor olacak. Aynı zamanda markalar ile görüşülüp fiziki test için randevular ayarlanabilecek.

Online Otomobil Fuarında bu yıl göreceğimiz markalar arasında dikkat çekici yeniliklerle karşımıza çıkanlar ise başlıca Renault, Dacia, MG, Suzuki, Skoda, Toyota ve Lexus markaları oluyor.

Otomobil Fuarı Nerede Yapılacak?

2021 Autoshow Mobility 14 Eylül’de online olarak yapılacak. Sanal ortamda ziyaretçilerini ağırlayacak. Fuara katılan her marka modellerini sergileceyek. Otomobil Distribütörleri Derneği tarafından düzenlenen bu fuar etkinliği tamamen sanal bir şekilde otomobil severlere sunulacak.

Autoshow Mobility Toyota
Autoshow Mobility Toyota Standı

Autoshow Mobility Otomobil Fuarına Nasıl Katılabilirim?

Bu yıl internet üzerinden düzenlenen fuara Autoshow Mobility adresinden katılabilirsiniz.