Bentley altı özel bale temalı Bentayga’lar inşa etti. Bu yeni ve farklı tasarım anlayışı hemen satıldı. Daha fazla talep ediliyor.

Biraz daha hafif bir şey hakkında konuşmak için günlük rock ‘n’ roll dozunuza kısa bir ara veriyoruz. Bentley Bentayga’yı kastetmiyoruz çünkü üç ton ağırlığındaki herhangi bir şeyi uçak gemisi olmadığı sürece daha hafif olarak sınıflandırmak zor. LakeLa Bayadere, veThe Nutcracker‘dan bahsediyoruz. Müzik ve görsel sanatın zarif hareketler ve muhteşem çeviklikle bir araya gelmesinden bahsediyoruz. Baleden bahsediyoruz.

Bentley Altı Özel Bale Temalı Bentayga

Bunun büyük Bentayga ve gürleyen V12 motoruyla ne ilgisi olabilir? Sorduğunuza sevindik.

Bentley Altı Özel Bale Temalı Bentayga'lar İnşa Etti 5

Bentley, Rus mirasını onurlandıran Rus Mirası Sürümü adlı yıllık bir araç serisini piyasaya sürmeye hevesli. Burada, Bentley’in kendi bünyesindeki Mulliner grubu aracılığıyla yaratılan, her biri farklı renk ve süslemelere sahip, ancak hepsi baleye saygı duruşunda bulunan altı Bentayga ile başlıyor ve biliyor musunuz bu türü Rusya’dan daha iyi kimse yapamaz.

Bentley Altı Özel Bale Temalı Bentayga'lar İnşa Etti 2

İçte ve dışta özel renklere ek olarak, her bir SUV, koltuk arkalıklarında ve yolcu yan panelinde bale işlemelerine sahiptir. Ek olarak, her Bentayga kapı eşiğinde farklı bir bale hareketinin adını taşıyor. Evet, belirli bir bale hareketi için adlandırılmış. Kulağa çok Bentley işi gibi geliyor ama dürüst olmak gerekirse, bunu devasa bir SUV’da yapmak çok garip görünüyor.

Bentley Altı Özel Bale Temalı Bentayga'lar İnşa Etti 4

Bentayga’lara yapılan bu özel dokunuşlar, ekipman ve güç açısından normaldir. Bu bale koleksiyonu, büyük V12‘sinden dört tekerleğe 626 beygir gücü (467 kilovat) sağlayan güçlendirilmiş Bentayga Speed ​​versiyonunu kullanıyor. Modellerden ikisi iki tonlu, diğerleri tek tonludur. Bir adet satın almak için sorma zahmetine girme. Altısı da zaten konuşuluyor ve 2021’in sonunda Rusya’daki sahiplerine teslim edilecek.

Bentley Altı Özel Bale Temalı Bentayga'lar İnşa Etti 3

Bentley Rusya başkanı Christian Schlick, Özel Bentayga Speed ​​Rus Mirası Koleksiyonunu Rus müşterilerimize sunmaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu proje, Bentley’in bu yılki sınırlı sayıdaki ana motif olan bale gibi büyük ve sofistike bir sanatla paylaştığı mükemmellik tutkusu üzerine inşa edilmiştir.

Etiketler :