Honda’nın yeni harika reklamı. Honda’dan yepyeni bir reklam var: “Kararlılığın Kökeni“. Honda’nın gelecekten umudu büyük. Honda yeni reklam filmi.

Ünlü Japon otomobil devi Honda, 1948’den bu yana otomotiv sektöründe ve bu verimli 73 yıllık dönemde çok sayıda ürün piyasaya sürdü. Motosiklet, ATV’lerden elektrikli ekipmanlara ve hatta bir uçağa kadar geniş ürün yelpazesiyle Honda, kesinlikle dünyanın en çok yönlü şirketlerinden biri olarak kabul ediliyor. Bu ürünlerin çoğu, “Kararlılığın Kökeni” olarak isimlendirilen yeni bir pazarlama kampanyasında kendine yer buluyor.

Haberimizin en sonunda izleyebileceğiniz yeni Honda reklamı, şirketin ilk ürünü olan 1947 A-Tipi motosikletinden en son 2022 Civic’e hem sedan hem de hatchback modellerine kadar her şeyi gözler önüne seriyor. Reklam öyle bir etki bırakıyor ki, sanki hepsi bir geleceğe doğru yarışıyor gibi görünüyor. Honda’nın geçmişte yaptıklarının “gelecek için hayal ettiğimizle karşılaştırıldığında hiçbir şey olmadığını” söylediği gibi, umutlarla dolu bir gelecek hissi yaratıyor.

Çok da yabancı gelmeyen “Düşlerin Gücü” sloganı, çok sevilen Honda S2000 ve NSX süper otomobilinin her iki nesli de dahil olmak üzere 100’den fazla ürünü içeren muhteşem yeni bir reklamın son sözü olarak yerini koruyor. Honda’nın kurucusu Soichiro, yeni reklamın ardındaki fikrini paylaşarak “Teknolojinin amacı insanlara yardım etmektir” diyerek Honda’nın vizyonuna bir kez daha vurgu yapmış oluyor.

Videoda kullanılan müzik de Verdi’nin arka planda çalan “La Traviata, Act I” şarkısının remix versiyonlarından biri. Reklamda, ilk Honda binek otomobili olarak hizmet veren 1964 S600 de dahil olmak üzere, firmanın kilometre taşı olan bazı otomobillerinin öne çıktığını görüyoruz. Orijinal 1973 Civic, 1965 Meksika Grand Prix’sini kazanarak Formula 1’de zafer kazanan ilk Japon otomobili olarak tarihe geçen RA272 ile birlikte görünmekten de mutluluk duyuyor gibi.

Peki Honda’yı gelecekte neler bekliyor? Yakın gelecek ile alakalı konuşursak, Type R 2022’de gelecek ve yeni nesil CR-V’yi de göreceğimiz bir Civic Si de yakında çıkacak. Honda, Ultium platformuna dayalı olarak Kuzey Amerika’da yeni bir elektrikli araç dalgası için General Motors ile bir anlaşmaya vardı ve imzalar atıldı. Çin’deki sıfır emisyonlu otomobiller için yapılan planları da yakın zamanda hayata geçirecek.

İşte Honda’nın yeni reklam filmi:

Etiketler :