Hyundai Staria Kinder, en tatlı servis aracı olacak. Yeni Staria Kinder, dünyada eşi benzeri bulunmayan bir tasarım ile geliyor.

Güney Kore’deki gençler, yakın bir süre zarfında oldukça tatlı okul servislerine biniyor olacak. Standart Staria’nın “Kinder” ismini alacak yeni versiyonu, Kore’nin gençlerine hizmet etmesi için özel olarak tasarlandı.

Geleneksel Staria’yı sarı renge dönüştüren bu eşsiz tasarım, ön ve arka bölümünde de ekstra ışık barları taşıyor. Sürücü kapısının hemen yanında açılır kapanır bir “dur” tabelasına sahip olan tasarımın kabininde de sarı renk kullanılmaya devam edilmiş.

Yeni Hyundai Staria Kinder: En Tatlı Servis Aracı

Yeni Staria Kinder, iç mekanında 11 ile 15 koltukluk seçeneklere sahip olacak. Tüm koltuklar ve emniyet kemerleri, çocuklar için özel olarak tasarlandı. Emniyet kemerlerinin her birini sürücü kendi ekranından kontrol edebiliyor. Bu sayede çocuklar emniyet kemerlerini çıkarmak gibi bir hataya düşemeyecek.

Ekstra güvenlik sistemleri ile gelecek olan en tatlı servis aracı Staria Kinder’in motor seçenekleri ise şu an tam olarak belli değil. Modelin Avrupa versiyonu hali hazırda 2.2 litrelik turbodizel motorundan 175 bg güç ve 431 Nm tork üretebiliyor. Ancak model Kore sınırlarında 3.5 litrelik benzinli ve daha güçlü motoru ile de satın alınıp kullanılabiliyor.

11 koltuklu Staria Kinder versiyonu ortalama olarak 29.103 dolara satışa sunulacak. 15 koltuklu model ise ise ortalama fiyatı 31.303 doları bulacak gibi görünüyor. Hyundai, fazlasıyla ilgi gören Staria’nın yeni versiyonlarını üretmek konusunda kararlı gibi duruyor.

Etiketler :