Yeni Isuzu D-Max, daha keskin görünümü, geliştirilmiş kiti ve avantajlı fiyatları ile pick-up kategorisindeki rakiplerine karşı artık daha güçlü.

Yeni Isuzu D-Max İncelemesi

Isuzu D-Max pick-up, markanın İngiltere’de sattığı tek modeldir. Giriş modelleri basit ve kullanışlıdır, ancak satışa sunulan diğer birçok pick-up gibi aile arabası ve iş taşımacılığı olarak hizmet edebilecek yüksek özellikli versiyonlar da vardır.

Isuzu D-Max görselleri

Isuzu D-Max’in rakipleri arasında Toyota Hilux, Ford Ranger ve SsangYong Musso var. Ancak son yıllarda pikap çeşitleri azaldı, bu nedenle Isuzu’nun bu yeni modeli piyasaya sürmesi için ilginç bir zaman. Yeni MK3 modeli 2021’de geldi ve selefinden çok daha modern bir görünüme, iyi kit seviyelerine sahip.

Isuzu D-Max fotoğrafları

Yeni D-Max’e baktığınızda ilk fark ettiğiniz şeylerden biri, önden oldukça agresif görünmesini sağlayan ve seçtiğiniz donanım seviyesine göre farklı renklere sahip çift dişli ızgaradır. Tek kabinli, genişletilmiş kabinli ve çift kabinli gövde tiplerinde satışa sunuluyor. Genişletilmiş ve çift kabin formlarında gelen DL20 varken, DL40 ve V-Cross varyantları yalnızca çift kabinlidir.

Isuzu D-Max pick-up

Yeni bir tasarım olmasına rağmen, bu model hala aynı şasiyi kullanıyor. Buna rağmen eskisinden daha hafif ve daha sert. Daha önce olduğu gibi, arkadan çekişli veya yüksek ve düşük menzilli 4WD arasında seçim yapmanızı sağlayan değiştirilebilir dört tekerlekten çekiş ve ayrıca standart bir arka diferansiyel kilidi var. Bu, beklediğiniz kadar iyi bir off-road aracı olduğu anlamına gelir.

Isuzu D-Max arka koltuklar

İç mekan bu model için iyileştirildi ve şimdi en üst düzey pakette dokuz inçlik büyük bir dokunmatik ekran, ayrıca çift bölgeli klima kontrolü ve deri koltuklar var. Hoş bir kabin ve eskisinden daha lüks görünüyor.

Isuzu D-Max iç mekan

Yeni D-Max, 162 bg ve 360 ​​NM torka sahip 1.9 litrelik dizel motor kullanıyor. Bu nedenle bu araç için izin verilen maksimum değer olan 3.500 kg‘a kadar çekebiliyor. Altı ileri manuel veya otomatik vites seçenekleri ile satışa sunulacak ancak ülkemize sadece otomatik versiyonu gelir diye düşünüyoruz.