Makyajlı 2022 Ford Fiesta tanıtıldı. Aile hatchback, modern görünümü ve yeni teknolojileriyle rakipleriyle mücadele etmeye geliyor.

Makyajlı 2022 Ford Fiesta Yeni Tasarım ve Donanımlar

Ford Fiesta, uzun zamandır Avrupa’nın ve İngiltere’nin en çok satan otomobillerinden biriydi. Son dönemde ezeli rakibi Opel Corsa’nın gerisinde kaldı. Ford, bu durumu tekrar tersine çevirmek için sevilen aile aracını makyajlıyor.

Makyajlı 2022 Ford Fiesta arka tasarım

Ford, tahtı geri almak için makyajlı Fiesta’yı ortaya çıkardı: Revize edilmiş stil, iç güncellemeler ve ek teknoloji ile donatılmış.

Makyajlı 2022 Ford Fiesta ön tasarım

Güncellenen Fiesta’nın tasarımı, markanın tüm gelecek modellerinde yer alacak olan yeni aile yüzünü yansıtıyor. Izgara eskisinden daha büyük ve daha köşeli. Ford’un mavi oval rozeti artık üstünde değil, içinde bulunuyor. Kaput da yeniden şekillendirildi ve otomobilin ön tarafı, yeni LED farlarla donatıldı.

Makyajlı 2022 Ford Fiesta görüntüleri

Sportif ST-Line modelleri, parlak siyah petek örgü ızgara ile daha agresif bir ön tampona sahip. Alt ızgara düzeni de yeni gümüş ekler ile daha derin bir şekilde güncellenmiştir. Yelpazenin diğer ucunda sağlam, yüksek sürüşlü Fiesta Active dikey ızgara çubukları, plastik gövde kaplaması ve ön kısımda gümüş süslemeler alıyor.

Makyajlı 2022 Ford Fiesta

Yeni tampon, artık Ford amblemini bütünleştiren ve büyütülmüş hava girişleriyle çevrelenen önemli ölçüde daha büyük bir ızgaraya sahip.

Makyajlı 2022 Ford Fiesta görselleri

Her varyant, ST-Line ve ST’nin benzer sportif görünüme sahip olması, koruma plakaları ve ek krom elemanlarla çapraz tasarımı koruyan Active ile benzersiz bir görünüme sahiptir.

Makyajlı 2022 Ford Fiesta iç mekan

Ford, ızgara ve daha küçük yan havalandırmalar için parlak krom çerçeveye sahip “normal” Trend ve Titanium versiyonlarını bize göstermedi.

Makyajlı 2022 Ford Fiesta ST Line iç tasarım

Hafifçe yeniden şekillendirilmiş LED farlar, isteğe bağlı olarak Matrix LED teknolojisi ile artık tüm versiyonlarda standart.

Etiketler :