Makyajlı BMW 3 serisi casus kameralara yakalandı. Makyajlı 3 serisi casus fotoğrafları ve prototip görüntüleri.

Makyajlı BMW 3 Serisi Casus Görüntüler

Makyajlı BMW 3 Serisi Casus arka tasarım

Yedinci nesil BMW 3 Serisi’nin makyajlanması, ızgara konusunda hepimizi endişelendirmişti. Ama yeni casus fotoğraflarda büyük bir böbrek ızgara tasarımını makyajlı modelde görmeyeceğimizi söyleyebiliriz.

Makyajlı BMW 3 Serisi prototip

Makyajlı prototiplerin detaylarına bakacak olursak, gördüğünüz spesifik model M340i logosu taşımakta. Çok büyük değişimlerin olmadığı modelin ön ve arka kısımlarında kamuflaj bulunuyor. Makyajın en büyük yeniliği kabinde olacak gibi duruyor.

Makyajlı BMW 3 Serisi Casus Görüntüler

Sekizinci nesil iDrive bilgi eğlence sistemine sahip olacak 3 Serisi ailesi, böylece i4 ve iX‘e biraz daha yaklaşacak. Kabin bölümünde Mercedes’in sürekli tasarımlarında kullandığı yan yana bitişik ekran olacak.

Makyajlı BMW 3 Serisi Casus iç mekan

3 Serisi, makyajla ilk EV değişimine kavuşacak. Bavyeralı üretici, çalışmalarının 7 ve 5 Serileri için geçerli olduğunu söylemişti. Ama bu sıfır emisyonlu modelleri 2025 yılından önce göremeyeceğiz. BMW, bu süreç içerisinde elektrikli araçlarına özel bir platform geliştirecektir.

Makyajlı BMW 3 Serisi Casus Görseller

Makyajlı 3 Serisi’nin tanıtılmasından az bir süre sonra ilk M3 Touring modelini görmeyi bekliyoruz. Makyajlı modeli rol model alacak özel versiyon, 4 Serisi’nde olan büyük ızgara tasarımını kullanma ihtimali yüksek.

Makyajlı BMW 3 Serisi Casus Fotoğrafları

Etiketler :