Makyajlı Mercedes GLE Coupe casus kameralara yakalandı. Makyajlı Mercedes GLE Coupe casus fotoğrafları internete sızdı.

Makyajlı Mercedes GLE Coupe Casus Fotoğraflar

Mercedes GLE Coupe’nin tanıtımına daha 1 yıl var. Resmi tanıtımını 2019’un Ağustos ayında gerçekleştirmişti. Bu süreç içerisinde makyaj operasyonu geçiren model, Almanya’da casus kameralara yakalandı. Stuttgart’ta görüntüleri alınan prototipler, makyajlanacağı bölgelerini kamuflajlamıştı.

Makyajlı Mercedes GLE Coupe Casus fotoğrafları sızdı

Alman plakalı prototipler, ön tamponun tamamını kamuflajla kaplamış olduğundan bu bölge makyaj bulunduracak. Bu bölgede tampon tasarımının yenilendiğini görebiliriz. Yenilenen bir far takımı ile her iki köşesinde yeni hava kanalları bulundurabilir. Far tasarımını değiştirmeyecek olan model, gündüz farı ve yeni grafiklere sahip olabilir.

Makyajlı Mercedes GLE Coupe Casus görseller

Arka kısımda gizlenen tek bölüm stoplar olmuş. Bu bölgede ön kısım kadar değişim hakkında pek bir şey söyleyemiyoruz. Fakat LED stop takımları yeni bir şekle bürünerek yeni grafiklere sahip olabilir.

Makyajlı Mercedes GLE Coupe Casus fotoğraflar

Mercedes GLE Coupe, piyasada iki yaşında olduğu için makyajlı versiyonun hemen çıkmasını beklemiyoruz. Modele bir yıl kadar bir süre veriyoruz. Bu bir yıllık süre içinde yeni lüks SUV’nin ortaya çıkması mümkün.

Mercedes GLE Coupe ile ilgili konuşacak daha çok zamanımız olacak. Fakat makyaj operasyonuyla birlikte büyük bir motor değişikliği olacağını düşünmüyoruz.

Etiketler :

,