Makyajlı Volkswagen T-Roc R casus kameralara yakalandı. Sevilen ve merakla beklenen model T-Roc, yakın zamanda görücüye çıkacak.

Makyajlı Volkswagen T-Roc R Casus Kameralara Yansıdı

Volkswagen’in kompakt crossover modeli T-Roc’u küçük detayları makyajlayarak değiştirdi. İki yıl önce çıkan T-Roc R adlı performanslı modeli de bu güncellemeden yararlanacak.

Makyajlı Volkswagen T-Roc R İlk Fotoğraflar

Geçtiğimiz haftalarda makyajlı T-Roc ve T-Roc R-Line’ı da casus fotoğraflarla görmüştük. Aracın T-Roc R olduğunu 4 adet egzoz çıkışı, bagaj kapağındaki R amblemi ve tampon tasarımları gibi detaylardan anlıyoruz.

Makyajlı Volkswagen T-Roc R Casus Görüntüler

Peki T-Roc R’ın makyajlanarak değişen kısımları nasıl olacak?

Tamponlarda fazla bir değişiklik olmasada daha dikkatli bakılınca ön tampon üzerinde kamuflaj olduğu görünüyor. Araçtaki farların hafif incelmiş olduğunu ve ön ızgarasındaki farklılığı görmekteyiz.  Son olarak jantların tasarımında da ufak değişimler olmuş.

Makyajlı Volkswagen T-Roc R Casus Fotoğrafları

Casus fotoğraflar arasında arabanın iç tasarımındaki görüntüler yer almadığı için nasıl değişimler olmuş veya değişim olmuş mu bilemiyoruz. Makyajlı standart T-Roc ile T-Roc R-Line’ın casus görüntüleri bize biraz ipucu verebilir. Makyajlı T-Roc’un 2022’nin başlarında tanıtılmasını bekliyoruz. Bununla arabada görsel değişimler dışında mekanik olarak bir değişim de beklemediğimizi söyleyebiliriz.

Etiketler :

,