Mansory Modifiyeli Audi RS7 Sportback ile tanışın. Aracın dış tasarımı çok sade gözükse de iç mekanda oldukça iddialı!

Mansory Modifiyeli Audi RS7 Sportback Göz Dolduruyor

Almanya menşeli ünlü modifiye firması Mansory’i, BMW, Mercedes-Benz, Audi, Lamborghini gibi lüks markaların otomobillerine uyguladığı harika modifiye kitleriyle tanıyoruz. Bu markanın haberlerine de genellikle yer verip paylaşıyoruz.

Mansory firmasının bizi etkileyen en son çalışması ise Audi RS7 Sportback oldu. Nardo Gri olarak adlandırılan koyu gri renkte hayat bulan model, daha keskin ve oldukça agresif ön lip, marşpiyeller ve arka difüzörüne ek olarak, bagaj kapağı üzerindeki küçük rüzgarlığı ile göz dolduruyor.

Mansory Modifiyeli Audi RS7 Sportback görselleri

Bahsettiğimiz tüm bu gövde kiti parçaları, karbon fiber malzemeden üretilmiş ve boyanmadıkları için de kendilerini hemen belli ediyorlar. Ek olarak arabada büyük siyah jantlar da gayet şık duruyor. Ayrıca, hem jantların etrafında hem de diğer noktalarda açık mavi renkli detaylar kullanılmış ve aracı çok güzel göstermiş.

En iddialı olunan kısım yani iç mekanına baktığımızda ise, dışarıda detay olarak kullanılan açık mavi rengin, iç mekanda devam ettiğini görüyoruz. İç kısımda bu renk, hem siyah hem de karbon fiber renkli malzemeler ile kombinlenmiş ve ortaya son derece güzel ve iddialı bir iç mekan tasarımı çıkmış.

Mansory Modifiyeli Audi RS7 Sportback İç Mekan

Alman firma, bu paketinde RS7 Sportback’in kaputunun altına el atmayı da unutmamış. Aracın kaputu altında yer alan 4.0 litrelik çift turbolu V8 motoru 770 beygir güç ve 1.000 Nm tork değerlerine yükseltilmiş. RS7 Sportback bu sayede 0-100 km/s hıza 3 saniyede ulaşabiliyor.

Etiketler :

,