Urban Motors modifiyeli yeni Golf 8 GTE, hot hatch sınıfının gözdesi olmaya devam ediyor. Süspansiyon ve jant değişikliği ile harika bir görüntü elde edilmiş.

Modifiyeli Yeni Golf 8 GTE ile Tanışın!

Volkswagen, ID.3 tamamen elektrikli kompakt hatchback üzerinde büyük bahis oynasa da, saygıdeğer Golf hala güçlü olmaya devam ediyor ve bazı versiyonlar elektrifikasyon aldı.

Modifiyeli Yeni Golf 8 GTE arka tasarım

Urban Motors, hibrit hot hatch’i modifiye ederek ona yeni bir jant seti, indirme kiti ve özel bir kaplama kazandırdı. GTE şimdi 8,5 × 20 inç ölçülerinde Ultralight Serisinden Barracuda Project 3.0 jantları kullanıyor. Continental Sport Contact 6 235/35 lastiklerle süslenmiş ve uygulanan kısmi sargıyı tamamlayan maviye sarılmış jant teli kenarları ile siyah cilaya sahip.

Modifiyeli Yeni Golf 8 GTE fotoğrafları

Plug-in hibrid hot hatch yeni indirme kiti ile donatılmıştır. KW tarafından imzalanan coilover Varyant 3 seti, sürüş yüksekliğini her iki uçta yaklaşık 45 mm (1,8 inç) düşürdü ve iddiaya göre aracın yol tutuşunu iyileştirdi.

Modifiyeli Yeni Golf 8 GTE ön tasarım

Güç aktarım sistemi stokta kaldı, yani modifiyeli yeni Golf 8 GTE, 147 HP gücünde, altı ileri çift kavramalı otomatik şanzımanla eşleştirilmiş 1.4 litrelik turbo benzinli motor ve 112 HP elektrik motoruyla destekleniyor. 13 kWh pil. Toplam çıktı 242 HP‘dir. Otomobilin 0-100 km/h değeri 6,7 saniye, 140 mil / saat (225 km / saat) için toplam 295 lb-ft (400 Nm) torku vardır. Tamamen elektrikli modda, 130 km / saate varan hızlarda yaklaşık 60 km (37 mil) sürüş menziline sahiptir.

Modifiyeli Yeni Golf 8 GTE yan tasarım

Golf 8 incelemesi makalemizden aracın stok haline ulaşabilirsiniz. Ayrıca Golf 8 ne zaman gelecek sayfamızdan yeni Golf’ün geliş tarihini öğrenebilirsiniz.