Petronas Urania Roadshow, 23-24 Eylül tarihlerinde İstanbul’da olacak. Urania ekibinin büyük Avrupa turunda sıra İstanbul’a geldi.

Petronas Urania Roadshow İstanbul’a Geliyor!

PETRONAS Lubricants International (PLI) Urania ekibi, Ağustos ayında karar verip başladığı büyük tura devam ediyor.

Petronas tırları ile yapılan bu yolculukların amacı, Urania madeni yağlarını filo sahipleriyle ve müşterilerle buluşturmak.

StrongTech ™ teknolojisiyle formüle edilmiş yeni PETRONAS Urania, performansı ve karlılığı en üst seviyeye taşımak için benzersiz derecede güçlü bir yağ film tabakası oluşturarak daha uzun süre daha güçlü kalacak şekilde tasarlandı.

Yeni, güçlendirilmiş molekül zincirleri, kurumu uzaklaştırarak en uygun viskoziteyi sağlamanın yanı sıra aşınma ve oksidasyona karşı da koruma sunar. Bu da yağ değişim aralıklarını ve motor ömrünü uzatır, şartlar ne olursa olsun yolunuza devam edecek gücü size verir.

Urania Roadshow Programı

SaatProgram
09:15 – 09.30İlk eğitim oturumu – Kahvaltı
09:30 – 10:00Eğlence
12.30 – 13.00Öğle yemeği
13:00 – 18:00Eğitim oturumu
Petronas Urania Roadshow Programı

Petronas Urania Roadshow Nerede Olacak?

Petronas tırı, 23 Eylül 2021 tarihinde İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Esenler Oto Sanayi Sitesi’nde ve 24 Eylül 2021 tarihinde ise Gebze Küçük Sanayi Sitesi’nde olacak.

Organizasyona katılan ziyaretçileri Petronas ekibininin profesyonel eğitimi, eğlenceli gösterileri ve çeşitli sürprizleri bekliyor.

Tüm kamyon ve büyük motor tutkunları, Petronas Urania Roadshow web sayfasını ziyaret edip daha detaylı bilgiye sahip olabilir.

#TracktheTruck yolcuğuna sen de katıl!

Etiketler :