Porsche Design, Portföyüne üst düzey oteller ekliyor. Dünyanın büyük şehirlerinde en az 15 otel planlanıyor.

Porsche’nin daha önce Porsche Design adı altında otomobillerden başka bir şey yarattığına şahit olduk. Markanın spor ayakkabı ve hatta karbon fiber kaplamalı lüks dizüstü bilgisayarlar yaptığını gördük, ancak bu son girişim muhtemelen Alman markasının otomobil üretmenin dışındaki en büyük projesi.

Deutsche Hospitality ve Porsche Design Group, Steigenberger Porsche Design Hotels markasını sunmak için güçlerini birleştiriyor. Yeni otel markası, lüks yaşam tarzı segmentinde yeni bir otel konseptiyle dünyanın dört bir yanındaki büyük şehirlerde üst düzey oteller inşa etmeyi planlıyor.

Bu, Miami’de dikilen Porsche Tasarım Kulesi’nden farklı değil. Lüks konut gökdeleni Sieger Suarez Architects tarafından tasarlandı ve yalnızca Porsche Design tarafından markalandı.

Bu sefer, Steigenberger ve Porsche Design arasında “tasarım, teknoloji ve yaşam tarzını en üst düzeyde bir araya getirmeyi” amaçlayan tam bir işbirliği gibi görünüyor. Steigenberger, 90 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir.

Bununla birlikte, Steigenberger Porsche Design Hotels markası, Porsche Design yaşam tarzı markasının tasarım felsefesinden gelen benzersiz bir marka deneyimini otellerin dış ve iç mekanlarında görmek isterken, Steigenberger derin deneyimini ve mükemmelliğini lanse etti.

Porsche, Steigenberger Porsche Tasarım Otellerine yatırımcı ilgisinin “önemli” olduğunu söyledi. Bu nedenle ilk plan Londra, Singapur, Dubai ve Şanghay da dahil olmak üzere dünyanın en büyük şehirlerinde, bazıları dünyanın en nefes kesici şehirlerinde 15’e kadar otel yapmak.

Steigenberger Porsche Tasarım Otelleri en az 150 oda, süit ve çatı katı sunacak. Restoran ve bar konseptlerinin yanı sıra özel Meet&Greet Küpleri, bir sağlık – güzellik tesisi ve geniş bir alana sahip bir spor salonu da sunulmaktadır.

Etiketler :