Aracınızı farklı göstermek uğruna yaptığınız tüm şeyleri unutun. Daha önce görmediğiniz bir yöntem; Bukalemun gibi renk değiştiren Audi RS7!

Renk Değiştiren Audi RS7

Arabaları kişiselleştirmek söz konusu olduğunda, kendi kişisel tarzınızı ve zevkinizi ifade etmenin çok sayıda yolu vardır.

Renk Değiştiren Audi RS7 fotoğrafları

Arabanızı daha fazla güç için ayarlayabilir, daha agresif bir duruş için alçaltabilir, geniş gövdeli bir kit takabilirsiniz ya da minimum çabayla gerçekten büyük bir etki yaratmak istiyorsanız arabanızı sarabilirsiniz.

Renk Değiştiren Audi RS7 yapımı

Ancak arabanızın rengini yeniden düzenlemeden daha az çabayla değiştirmenin başka bir yolu var ve buna daldırma yöntemi deniyor. Şimdi bu teknoloji bir süredir piyasada fakat daha önce hiç görmediğiniz şey, siyaha dönüşen renk değiştiren bir sargı.

Renk Değiştiren Audi RS7 görüntüleri

Dip Your Car uzmanları, dünyada gerçekten siyaha dönüşen ilk olarak lanse edilen yeni kırmızıdan siyaha ZBR HyperShift yöntemini denediler. Altın, mor, turuncu tonları ve arada başka tonlar olduğu için bu sadece bir çift tonlu değişim değil. Neden bahsettiğimizi görmek için fotoğraflara baksanız da aşağıdaki renk değiştiren Audi RS7 videosunu izlemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Karıştırılan pigmenti ve yapılan gerçek püskürtme işini görmek son derece tatmin edici.

Renk Değiştiren Audi RS7 boya karışımı

İşlemin değişen ışık koşullarıyla nasıl etkileşime girdiğini görmek daha da bağımlılık yapıyor.

Etiketler :