Yeni nesil Subaru BRZ, her şeyden önce sürüş keyfi ve satın alınabilirliğe odaklanacak. Güncel satılan diğer Subaru’lardan farklı olacak.

Yeni Subaru BRZ Genel Bakış

Standart dört tekerlekten çekişe sahip olmak yerine, yalnızca arkadan çekişli olarak gelecek ve bir kez daha geniş, yüksek sürüşlü bir crossover yerine pratik olmayan, alçak iki kapılı bir coupe olacak.
Subaru’nun güç aktarım mekanizmasını değiştiriyor olması meraklıları için iyi haber. 250 beygir gücünden fazla olacağı söylentiler arasında.

Yeni modelin casus fotoğrafları yeni stiline dair fikir veriyor. Subaru, 2022 sonbaharında BRZ’yi piyasaya süreceğini açıkladı.

Yaygın söylenti, yeni BRZ’nin diğer Subaru modellerinde bulunan turboşarjlı 2.4 litrelik düz dört silindir motoru kullanacağı yönünde.


Bu uygulamada 250 beygir gücü artırabilir ve mevcut BRZ’nin sadece 205 beygir gücünü oluşturan doğal emişli 2.0 litrelik düz dört silindir motorunda büyük bir adım olabilir.


Yaklaşık 217 beygir gücüne sahip 2.4 litrelik bir motor olasılığı konusu da söylentiler arasında ancak pek ihtimal verilmiyor.


Altı ileri manuel şanzıman standart donanım olacak ve otomatik şanzıman isteğe bağlı satın alınabilecek.

Subaru BRZ Fotoğrafları

Etiketler :

,