Terkedilmiş Porsche 928‘lerle dolu bir tarla düşünün… Karşılaşmayı beklediğimiz en son manzara bu olabilir.

Porsche 928, Porsche sevdalılarının en sevdiği Porsche modeli olmayabilir, ancak 1978’den 1995’e kadar üretilmiş olmasını da unutmamamız gerekiyor.

Terkedilmiş Porsche 928 mezarlığı

Bu önden motorlu spor aracın belki de en çok tutulduğu ve popüler olduğu yer ABD idi. Tesadüf olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde bir Porsche 928 mezarlığı ortaya çıktı.

Terkedilmiş Porsche 928'ler

Paylaştığımız görüntüleri, Facebook gönderisinde bir tarlada terk edilmiş Porsche 928’lere nasıl rastladığını açıklayan Steve Rhodes‘a borçluyuz. Kendisine teşekkür ederiz. Kendisi gibi bizde bu görüntüleri görünce önce inanamadık, çünkü yaklaşık 13 adet Porsche 928, öylece orada sessiz sedasız bekliyordu.

Terkedilmiş Porsche 928 görselleri

Bu terkedilmiş Porsche 928’lerin sahibi, arazi sahibinin bir arkadaşına, araçlarını saklayıp saklayamayacağını sormuş ama o zaman zarfından bu yana herhangi bir cevap alamamış. Belki de bugün bir yığın paraya mal olan bu araçlarla artık ilgilenmek istemiyordur. Çok garip.

Terkedilmiş Porsche 928 fotoğrafları

Ayrıca bu araçları satmak da istemiyor ve cevabını bilmediğimiz bir olaydan dolayı lüks arabaları orada bekletiyor.

Rhodes ayrıca, bu arabalara yönelik kötü emeller besleyenlere, tüm araçların kameralarla izlenen ve korunan bir alanda olduğunu hatırlattı.

Etiketler :